קעקועים קטנים

עולם הקעקועים הוא עולם אינסופי, וממש כפי שניתן לראות אנשים שבוחרים לעשות קעקועים גדולים במיוחד, כך שאפשר לראות גם אנשים שמעדיפים דווקא קעקועים קטנים. למעשה, כשמדברים על קעקועים קטנים מדברים לא פעם על בחירה אלגנטית ועדינה יותר כך שברור מדוע לא מעט אנשים חושבים על כך בחיוב. ואתם? החלטתם שאתם רוצים לעשות קעקוע ועכשיו אתם מתלבטים לגביו הצורה והגודל שלו? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. קעקוע, כפי שכולנו יודעים, זה משהו שנשאר על גופנו לעד ולכן טבעי שניתן את הדעת על הנושא וננסה לבחור את הצורה, הצבע והסגנון שהכי מתאים לכל אחד מאתנו.

 

איפה כדאי לעשות קעקוע בימינו?

 

זה לא משנה אם אתם חושבים על קעקועים קטנים או על קעקוע גדול במיוחד שמכסה את כל הגב, כי מה שבטוח זה שצריך לחשוב גם באיזה סטודיו תרצו לעשות אותו. יש היום אפשרות לעשות קעקועים בלא מעט מקומות, כי בשנים האחרונות התחום הזה זוכה להתעניינות עוד יותר גדולה. למעשה, הרבה מאוד אנשים בוחרים לעשות גם יותר מקעקוע אחד, כך שטבעי שיהיו אינספור מקעקעים מוכשרים שביניהם תוכלו לבחור. אם כבר החלטתם באיזה קעקוע קטן אתם מעוניינים, רצוי להתחיל לחפש את המקעקע המתאים לכם, וכדאי לראות עבודות קודמות שהוא עשה ללקוחות אחרים. האם הוא מומחה בתחום של קעקועים קטנים? האם הוא מספיק עדין ומיומן? לעשות קעקוע קטן זה הרבה פעמים יותר קשה ומורכב לעומת קעקוע גדול במיוחד שכן דרוש כאן דיוק משמעותי ביותר. לכן רצוי לברר מראש שאתם פונים למקעקע שיוכל להתמודד עם המשימה על הצד הטוב ביותר, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מזה?

 

האם קעקוע קטן יהיה זול יותר מקעקוע גדול?

 

ברוב המקרים התשובה היא כן, ויש לכך כמה סיבות. קעקועים קטנים דורשים מאיש המקצוע להשתמש בפחות חומר, ובנוסף, לרוב גם העבודה עצמה תהיה יותר מהירה. לכן כמעט בכל סטודיו של קעקועים שאליו תפנו לצורך קבלת הצעת מחיר תגלו שהמחיר של קעקועים קטנים זול יותר לעומת קעקועים גדולים. בנוסף, גם השאלה האם אתם רוצים לעשות קעקוע קטן בשחור או בצבעים תשפיע על המחיר הסופי. מה שכן, ולמרות שאולי אתם מחפשים לעשות קעקוע יפה במחיר הכי טוב שיש, כדאי לזכור שלא תמיד הצעת המחיר הכי זולה היא הבחירה הנכונה. יש לבדוק, לפני הכול, שמי שאתם עושים אצלו את הקעקוע הוא איש מקצוע משכמו ומעלה.