קעקועים ריאליסטים

ממש כפי שבתחומים שונים של אופנה אנחנו רואים טרנדים שונים שמתחלפים עם השנים, כך ניתן לראות שקורה גם בעולם הקעקועים. בשנים האחרונות קעקועים ריאליסטים הפכו להיות להיט גדול, כך שאם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מחפשים את הקעקוע המושלם עבורכם, שווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. כשמדברים על קעקועים ריאליסטים, כפי שמעיד השם, מדברים על קעקועים שנראים ממש כמו תמונה מהמציאות. זו יכולה להיות תמונת-פנים של אישה, של גבר או אפילו של חיה אהובה, כך שאין ספק שהשמיים הם הגבול בתחום הזה. בדרך כלל קעקועים ריאליסטים יהיו עשויים בשחור אך ניתן כמובן לקחת את העניין עוד צעד קדימה ולהפוך את הקעקוע לריאליסטי גם מבחינת הצבעים.

 

האם קעקועים ריאליסטים חייבים להיות גדולים?

 

זו שאלה שחוזרת על עצמה לא פעם כשחושבים על קעקועים ריאליסטים, והאמת היא שהתשובה אינה חד משמעית. אחד מהנתונים החשובים ביותר שישפיעו על בחירת הגודל, זו השאלה על איזו תמונה ריאליסטית מדובר וכמה פרטים יש בה. ככל שיש יותר פרטים שתרצו להכניס לקעקוע, כך רצוי שהוא יהיה גדול יותר, שכן רק בצורה כזאת כל פרט יקבל את מלוא תשומת הלב של מי שיתבונן בקעקוע. מצד שני, זה ברור שלא כל אחד מאתנו ירצה לעשות קעקוע גדול במיוחד שמכסה את כל הגב או החזה שלו כך שכדאי לזכור שכל קעקוע כמעט אפשר לעשות בפרופורציות שונות. חשוב מאוד להחליט מראש, עוד לפני שאתם מגיעים לסטודיו כזה או אחר לקעקועים, באיזה איבר תרצו לעשות את הקעקוע. כדאי לחשוב על זה לא רק מבחינת התוצאה הסופית אלא גם מבחינת התהליך עצמו, כי זה ידוע שיש איברים שבהם זה החוויה עלולה להיות קצת יותר כואבת לעומת איברים אחרים.

 

באיזה סטודיו עושים היום קעקועים ריאליסטים?

 

לבסוף, אחרי שאתם בוחרים את הקעקוע, את הגודל ואת האיבר שבו תרצו להתקעקע, כדאי יהיה גם לבחור את הסטודיו שאליו אתם פונים. אין ויכוח על כך שבכל עיר יש היום לא מעט אנשי מקצוע שיגידו לכם שהם יודעים לעשות לכם קעקועים ריאליסטים, אך מצד שני, לא בכל מקום תצאו לגמרי מרוצים. לכן, כשאתם מנסים לבחור את המקום הנכון שבו תרצו לעשות קעקוע, כדאי יהיה לבדוק האם מדובר על סטודיו וותיק? האם לאותו סטודיו שאליו אתם פונים יש מוניטין בתחום הזה? והאם המקעקעים שתפגשו מומחים, בין היתר, בקעקועים ריאליסטים? שווה לברר כל מה שאפשר לבחור וליהנות מתוצאה מרהיבה של קעקוע שאי אפשר להתעלם ממנו.