קעוקועים זוגיים

יש הרבה מחוות רומנטיות שאתם יכולים לבחור לעשות אחד לשנייה, אך האמת היא, שאין כמו קעקועים זוגיים. לכן, בין אם אתם זוג נשוי ובין אם אתם פשוט חברים טובים שאוהבים אחד את השני כבר כמה שנים, למה שלא תחשבו על האפשרות הנהדרת הזאת? לא מעט אנשים בחרו לעשות קעקועים זוגיים בשנים האחרונות ואין ספק שיש בכך אמירה ברורה ומקסימה: "אנחנו אוהבים אחד את השני לתמיד!". מה שכן, כמובן שצריך לבחור את הקעקוע הזוגי שאתם עושים, ומדובר על משימה מורכבת במיוחד. כמו כן, חשוב להבין שכאשר מדברים על קעקועים זוגיים מדברים על קעקועים שיכולים להיות זהים (כלומר שני האנשים עושים בדיוק את אותו הקעקוע) אך אלה יכולים להיות גם קעקועים משלימים. אופציה מוכרת וידועה בסגנון הקעקועים המשלימים היא לעשות לב שלם כאשר כל אחד מבני הזוג מקעקע עליו חצי לב.

 

באיזה סטודיו כדאי לעבור חוויה כזאת?

 

אין ספק שלהגיע עם בן הזוג או עם החבר הכי טוב כדאי לעשות קעקועים זוגיים זו חוויה מיוחדת במינה ומרגשת מאוד. לכן, אם אתם יכולים לבחור סטודיו שבו גם יהיה לכם נעים לבלות ולעבור את העניין המיוחד הזה ביחד, זה כדאי. לכן, בבואכם לבחור את הסטודיו המתאים לכם אנחנו מציעים לכם לברר:

 

האם מדובר על מקום נעים, מעוצב וכמה שיותר סטרילי?

האם המקעקעים שיוכלו לעשות לכם את הקעקוע מקצועיים, מוכשרים ומנוסים?

האם אנשים אחרים שכבר עשו קעקועים באותו סטודיו יצאו מרוצים?

 

בנוסף, כדאי גם לבדוק נתונים לוגיסטיים שונים כמו: איפה בכלל נמצא סטודיו הקעקועים אליו חשבתם לפנות? האם צריך לקבוע תור כמה חודשים מראש או שמדובר על מקום שתוכלו גם לקבוע בו תור מעכשיו-לעכשיו? כל הנתונים האלה חשובים ויכולים להשפיע על החלטתכם הסופית כ שכדאי יהיה לקחת אותם בחשבון.

 

איך מחליטים על גודל הקעקוע?

 

בין אם אתם חושבים היום על קעקועים זוגיים ובין אם אתם רוצים לעשות קעקועים שונים, טבעי שגם הנושא של גודל הקעקוע ישפיע עליכם. יש מי שרוצה את הקעקוע הכי גדול שאפשר ואילו אחרים מחפשים משהו צנוע, קטן ואלגנטי יותר. כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה עד כמה הקעקוע צריך להיות גדול ובולט, כי גם במקרה של קעקועים זוגיים, הבחירה אישית מאוד. תנו את הדעת גם על השאלה האם אתם מעדיפים קעקוע זוגי בשחור או בצבעים שונים כי זה עוד נתון שישפיע, כמובן, על התוצאה הסופית.